Wydział Inżynierii Zarządzania

Praktyki studenckie

Opiekunowie praktyk:

Turystyka i rekreacja

I stopień stacjonarne

dr Krzysztof Stepaniuk   k.stepaniuk [at] pb.edu.pl


Logistyka

I stopień stacjonarne I rok, II rok

dr Marta Jarocka   m.jarocka [at] pb.edu.pl

I stopień stacjonarne II rok, III rok

dr Andrzej Magruk   a.magruk [at] pb.edu.pl

I stopień stacjonarne IV rok

dr Urszula Ryciuk   u.ryciuk [at] pb.edu.pl

I stopień niestacjonarne I rok

dr Marta Jarocka   m.jarocka [at] pb.edu.pl

I stopień stacjonarne III rok, IV rok

dr Urszula Ryciuk   u.ryciuk [at] pb.edu.pl

II stopień

dr Jerzy Lewczuk   j.lewczuk [at] pb.edu.pl


Zarządzanie

I stopień stacjonarne I rok

dr Anna Tomaszuk   a.tomaszuk [at] pb.edu.pl

I stopień stacjonarne II rok

dr Justyna Grześ-Bukłaho   j.grzes [at] pb.edu.pl

I stopień stacjonarne III rok

dr Anna Wasiluk   a.wasiluk [at] pb.edu.pl

I stopień niestacjonarne I rok

dr Anna Tomaszuk   a.tomaszuk [at] pb.edu.pl


Zarządzanie i inżynieria produkcji

dr inż. Ewa Rauba   a.rauba [at] pb.edu.pl


Zarządzanie i inżynieria usług

dr inż. Ewa Chodakowska   e.chodakowska [at] pb.edu.pl

 

Dokumenty do pobrania oraz szczegółowe informacje dotyczące praktyk

Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.