ISKN – Statystyka na codzień 2022

Logo - Interdyscyplinarna Studencka Konferencja Naukowa - Statystyka na codzień

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej zaprasza do uczestnictwa w I Interdyscyplinarnej Studenckiej Konferencji Naukowej „Statystyka na co dzień”

Celem konferencji jest stworzenie możliwości zaprezentowania osiągnięć naukowych, wyników badań oraz wymiana doświadczeń w zakresie wykorzystania narzędzi statystycznych. Konferencja jest adresowana do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz słuchaczy szkół doktorskich. Uczestnicy będą mogli prezentować swoje osiągnięcia w obszarze wykorzystania narzędzi statystycznych w różnych obszarach takich jak:

• nauki humanistyczne,
  • nauki inżynieryjno-techniczne,

Program Konferencji 31_05_2022 (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 708 KB)

Zeszyt streszczeń ISKN (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 3 MB)

Konferencja odbędzie się w terminie 31 maja 2022 r. w formie zdalnej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy rozpoczną się od 4 kwietnia 2022 r. Warunkiem czynnego uczestnictwa jest dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie zgłoszenia uczestnictwa i przesłanie go ze streszczeniem w terminie do 15 maja 2022 r. poprzez formularz. Warunkiem biernego uczestnictwa jest dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie zgłoszenia uczestnictwa i przesłanie go w terminie do 15 maja 2022 r. poprzez formularz

Studenci uczestniczący w konferencji uzyskają certyfikaty uczestnictwa, a najlepsze wystąpienia zostaną nagrodzone. Streszczenia zgłoszonych referatów zostaną opublikowane w wydanych na dzień konferencji materiałach konferencyjnych. Artykuły, przesłane na adres mailowy organizatorów konferencji wiz.konferencjaiskn [at] pb.edu.pl do dnia 15 maja 2022 r., spełniające wymogi redakcyjne, które uzyskają pozytywne recenzje, zostaną wydane w czasopiśmie „Akademia Zarządzania”.

Ważne daty

4 kwietnia 2022 r. – rozpoczęcie rejestracji

15 maja 2022 r. – zakończenie rejestracji

15 maja 2022 r. – przesłanie artykułów