Wyniki konkursu PTZP na najlepsze prace dyplomowe na kierunkach zarządzanie i inżynieria produkcji

22-11-2022
Logotyp PTZP Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją (PTZP) ogłosiło wyniki konkursu na najlepsze prace dyplomowe na kierunkach: zarządzanie i inżynieria produkcji obronione w wyższych uczelniach krajowych w 2022 roku.

Konkurs realizowany jest przez poszczególne oddziały PTZP. W Podlaskim Oddziale zwycięzcą w konkursie został:

I miejsce

Daniel Sawczuk – praca pt. Usprawnienie organizacji przepływu materiału w procesie produkcyjnym w zakładzie produkcyjnym „Pronar Sp. z o.o.” w Siemiatyczach

promotor dr inż. Olga Orynycz

Recenzentem w przeprowadzonym konkursie była dr hab. inż. Ewa Chodakowska, prof. PB. Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie internetowej PTZP oraz na stronie internetowej Podlaskiego Oddziału PTZP

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy

Podlaski Oddział PTZP