Uczniowie z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego PB na WIZ

13-01-2022

W dniu 12 stycznia 2022 roku Wydział Inżynierii Zarządzania gościł uczniów klas pierwszych z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej. Licealiści wzięli udział w zajęciach dydaktycznych poprowadzonych przez dr Łukasza Dragun oraz mieli przyjemność spotkania się ze studentami Koła Naukowego Industry 4.0.

Podczas prowadzonych zajęć dr Dragun zaznajomił młodzież z programem Adutodesk Inventor, który służy do modelowania inżynierskiego 3D. Uczniowie mieli możliwość wykonania pierwszego projektu w programie.

Członkowie koła obecni na spotkaniu zachęcali licealistów do wybrania kierunków oferowanych przez Wydział Inżynierii Zarządzania oraz do aktywnego uczestnictwa w projektach realizowanych przez koła naukowe.