Koło Naukowe INDUSTRY 4.0

Opiekun:

dr inż. Łukasz Dragun

l.dragun@pb.edu.pl

Koło Naukowe Industry 4.0 działa przy Katedrze Zarządzania Produkcją. Koło jest formą aktywności naukowej studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Koło zrzesza studentów z różnych wydziałów, którzy chcą pogłębiać swoje zainteresowanie zarówno teoretyczne jak i te praktycznej związane z przemysłem 4.0.

Tematyka naukowo-badawcza, którą zajmuje się Koło obejmuje następujące zagadnienia:

• Internacjonalizacja przedsiębiorstw
  • Internet of Things (IoT)
  • Smart Factory
  • Rewolucja przemysłowa
  • Przemysł 4.0 w sektorze MŚP oraz w dużych przedsiębiorstwach
  • Big Data
  • Industrial Internet of Things (IIoT)

Członkowie Zarządu Koła “Industry 4.0”

1. Prezes – Paulina Olszyńska
  2. Zastępca – Łukasz Zalewski