Sukces akcji wsparcia pacjentów chorych na COVID-19

21-12-2020
Uczestnicy Akcji wsparcia pacjentów chorych na COVID-19 przed Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym

Akcja wsparcia pacjentów chorych na COVID-19 zorganizowana przez członków Koła Naukowej Kreatywności KNK oraz Studenckiego Koła Naukowej Analizy Danych w Biznesie ADaBiz oficjalnie dobiegła końca. Zebraliśmy poduszki, koce, wodę oraz artykuły higieniczne, które w piątek zostały przekazane do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

W imieniu członków obu kół dziękujemy każdemu, kto wspomógł akcję podczas organizacji, pakowania i przewiezienia produktów, a przede wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli pomóc innym w ich trudnej sytuacji!

Dziękujemy i życzymy wszystkim radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Studenci oraz opiekunowie KNK oraz ADaBiz