Finał Szlachetnej Paczki 2020 na WIZ

21-12-2020
Logo Szlachetna Paczka. Lubię ludzi

Dzięki zaangażowaniu społeczności akademickiej Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w ramach Szlachetnej Paczki udało się zebrać 2 799 złotych. Zebrana kwota pozwoliła na zakup wszystkich najpotrzebniejszych rodzinie produktów, w tym: łóżka, maszynki do golenia, pościeli, artykułów do pielęgnacji chorego Pawła, bonu na zakup ciepłych butów i odzieży oraz sporego zapasu produktów spożywczych i środków czystości.

W imieniu Pani Alicji, Pawła i Łukasza, przekazujemy Wszystkim serdeczne podziękowania i najszczersze życzenia: Wesołych Świąt.

Relacja wolontariusza ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

„Do rodziny udaliśmy się około godziny 14 w niedzielę 13 grudnia 2020r. Już na etapie wnoszenia paczek za wszelką cenę chciał nam pomóc Łukasz. Pawła niestety nie było, jest już po pierwszej operacji i przebywa obecnie w szpitalu na obserwacji. Poprosiliśmy panią Alicję, aby rozpakowała paczkę numer „15”.  [znajdował się w niej album przygotowany przez studentów, dokumentujący przebieg akcji Szlachetnej Paczki na Wydziale WIZ] Radość rodziny z otrzymania albumu była niesamowita, widać było ogromne wzruszenie, również łzy przy przeglądaniu zdjęć, czytaniu zapisanej treści. Pani Alicja nie pomyślała, że aż tylu ludzi poznało ich historię, wspiera, trzyma kciuki. Podczas rozpakowywania kolejnych paczek, pozytywnych komentarzy doczekał się każdy przeglądany produkt. Przede wszystkim bardzo trafiona okazała się pościel oraz środki czystości. Zarówno pani Alicja jak i jej syn byli pozytywnie zaskoczeni z otrzymania zestawów kosmetyków oraz bonu na zakup ubrań i obuwia o tak dużej wartości. Dodatkowo Łukasz będzie mógł już wygodnie spać dzięki łóżku i materacowi. Rodzina ze względu na emocje poprosiła o czas na przygotowanie podziękowań. Na drugi dzień pani Alicja była u Pawła w szpitalu i przedstawiła całą relację ze spotkania oraz przekazała synowi maszynkę do golenia”.

Serdecznie dziękujemy członkom Studenckiego Koła Naukowego Logistyki „LogiSQUAD” za zorganizowanie akcji na Wydziale, w szczególności: Natalii Sturgulewskiej, Michałowi Śnietko, Natalii Strojnej, Katarzynie Zaleckiej, Paulinie Ramatowskiej i  Piotrowi Domalewskiemu.