Otwarte Seminarium Naukowe mgr inż. Barbary Buraczyńskiej i mgr Damiana Gębarowskiego

maj 23

Przewodniczący Komisji Doktorskiej

zawiadamia, że 23 maja 2018 roku o godzinie 10:45
w Sali Rady Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej

odbędzie się otwarte seminarium naukowe mgr inż. Barbary Buraczyńskiej
nt. „Elastyczność w funkcjonowaniu przedsiębiorstw handlowych w sektorze e-commerce

a o godz. 12.00 odbędzie się otwarte seminarium naukowe mgr Damiana Gębarowskiego
Determinanty komercjalizacji badań naukowych na przykładzie współpracy uczelni i przedsiębiorstw w ramach Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza”

Przewodniczący Komisji Doktorskiej

prof. n. ekon. i n. techn. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko