Finał Regionalny – konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Kwiecień 13

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej

Finał XIII edycji konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, który jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs pozwala pogłębić wiedzę ekonomiczną oraz zdobyć atrakcyjne nagrody. Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości pokazują jak cenna może okazać się wiedza zdobywana na Podstawach Przedsiębiorczości w szkołach, a także podczas samodzielnej nauki. Bardzo istotna jest pomysłowość, która wsparta podstawowymi narzędziami i modelami ekonomicznymi prowadzi do najcenniejszych rozwiązań.

Więcej informacji: