Koło Naukowe BiznesIK – Biznes Inwestycje Księgowość

SKN BIK

Koło Naukowe „BiznesIK – Biznes Inwestycje Księgowość” powstało marcu 2022 roku z inicjatywy dr Izabeli Stalończyk i dr Krystyny Zimnoch.

Udział w działalności zadeklarowało 46 osób (członków z Wydziału Inżynierii Zarządzania  i  z Wydziału Elektrycznego).

Główną przesłanką do założenia koła było umożliwienie studentom aktywnego rozwoju w zakresie ekonomii, finansów i rachunkowości. Dyscypliny te są ze sobą wzajemnie powiązane i tylko kompleksowe ich ujęcie warunkuje prawidłowe rozumienie procesów i relacji zachodzących w gospodarce rynkowej, przedsiębiorstwach  oraz sferze finansów publicznych.

Zdjęci grupowe członków koła naukowego BizesIK

Cele i zadania Koła Naukowego

• rozwijanie życia naukowego
  • poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości