Student WIZ PB Akademickim Mistrzem Polski w Karate WKF

14-10-2020
Krystian Lelusz ze złotym medalem i dyplomem
Krystian Leusz zdobył złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski w Karate WKF. Zawody odbyły się w dniach 2-3 października 2020 r. we Wrocławiu.

Krystian Leusz został Akademickim Mistrzem Polski w klasyfikacji generalnej. Student Wydziału Inżynierii Zarządzania startował w kumite indywidualnym mężczyzn do 67 kg.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate WKF zorganizował Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Rywalizacja toczyła się w ośmiu konkurencjach – kumite indywidualnym mężczyzn (kategorie -60, -67, -75, -84, +84 kg), kumite indywidualnym kobiet (kategorie -50, -55, -61, -68, +68 kg), kumite drużynowym mężczyzn, kumite drużynowym kobiet, kata indywidualnym mężczyzn, kata indywidualnym kobiet, kata drużynowym mężczyzn i kata drużynowym kobiet.

Źródło: pb.edu.pl