Ponad 2 mln zł na rozwój Wydziału Inżynierii Zarządzania

20-02-2018

W ramach projektu PB 2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej, o łącznej wartości 11,9 mln złotych Wydział Inżynierii Zarządzania będzie realizował zadania o wartości przeszło 2 mln zł.

W ramach projektu przewidziano w szczególności:

• uruchomienie nowego kierunku studiów gospodarka turystyczna (studia I stopnia),
  • uruchomienie specjalność inżynier procesu na studiach drugiego stopnia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji,
  • modernizację programów kształcenia na kierunku logistyka (studia I stopnia),
  • modernizację programów kształcenia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji (studia I stopnia),
  • uruchomienie interdyscyplinarnych studiów doktoranckich obejmujących dyscypliny naukowe: nauki o zarządzaniu oraz inżynierię produkcji;
  • udział pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału w panelu TeachSkill umożliwiającym podnoszenie kompetencji zawodowych,
  • udział pracowników administracyjnych Wydziału w panelu StaffSkill umożliwiającym podnoszenie kompetencji zawodowych.