Marlena Gola, studentka logistyki, otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego

24-09-2020
Logotyp Nagroda Najlepszy Młody Sportowiec

Marlena Gola, studentka Wydziału Inżynierii Zarządzania, kierunek logistyka, otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego w kategorii Najlepszy Młody Sportowiec za osiągnięte wyniki sportowe w 2019 roku i osiągnięcia w działalności sportowej.

Zawodniczka KS „Podlasie” Białystok specjalizuje się w biegach sprinterskich. W 2019 r. utalentowana lekkoatletka zdobyła m.in. Halowe Mistrzostwo Polski w biegu na 200 m, dwa razy srebrny medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23 na 100 i 200 m, a także brązowy medal w sztafecie 4×100 m na Mistrzostwach Europy U23 w Gavle.

– To prawda, rok ubiegły był przełomowy da mnie. Mogłam stanąć na równi z tak dobrymi dziewczynami, przełamać się i jednak ta ciężka praca, bo to już siódmy rok treningu, zaowocowały – mówiła Marlena Gola.

Gratulujemy.

Więcej informacji: