Kierunki studiów zarządzanie i inżynieria produkcji oraz logistyka – otrzymały europejskie certyfikaty EUR-ACE®

10-07-2019

Certyfikaty takie, po szczegółowej ocenie kierunków, przyznała Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych (KAUT).

Wręczenie certyfikatów odbyło się 26 czerwca 2019 r., podczas posiedzenia KAUT w Łodzi. Certyfikaty odebrała Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. PB.

KAUT udzieliła akredytacji kierunkom, które można studiować na Wydziale Inżynierii Zarządzania PB: zarządzanie i inżynierii produkcji (I i II stopień) oraz logistyka (I stopień). We wszystkich przypadkach, akredytacja w ramach procedury European Network for Accreditation of Engineering Education (ENAEE), została przyznana na okres pięciu lat, czyli na lata akademickie od 2018/2019 do 2022/2023.

Certyfikat European Accredited Engineer (EUR-ACE®) to dokument rozpoznawalny we wszystkich krajach europejskich. Stanowi potwierdzenie zgodności programu studiów z przyjętymi w Europie normami i zasadami. Znak EUR-ACE®  gwarantuje wysoką jakość programów studiów technicznych, a absolwentom akredytowanych kierunków pozwala na uzyskanie tytułu Inżyniera Europejskiego (Eur Ing.).

Więcej o akredytacjach:

na stronie Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych: http://www.kaut.agh.edu.pl/akredytacja/aktualne-akredytacje/