Dr hab. inż. Dariusz Siemieniako, prof. PB uzyskał grant badawczy w University of Jyvaskyla w Finlandii

07-02-2023
Dariusz Siemieniako grant
Dr hab. inż. Dariusz Siemieniako, prof. PB z Katedry Marketingu i Turystyki Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej uzyskał grant badawczy w University of Jyvaskyla w Finlandii w ramach programu „JYU Visiting Fellow Programme Grant 2023”.

Temat badawczy grantu to “Dynamiczne zdolności rozwoju produktu we współpracy w relacjach biznesowych z asymetrią siły: perspektywa słabszych dostawców”. Chodzi przede wszystkim o specyfikę współpracy w zakresie rozwoju nowych produktów i technologii przedsiębiorstw produkcyjnych, działających często jako podwykonawcy, z wielkimi korporacjami międzynarodowymi.