Dr Andrzej Karpowicz z certyfikatem ACCA

02-08-2018

Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Inżynierii Zarządzania, dr Andrzej Karpowicz, uzyskał pozytywny wynik z egzaminu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) podczas tegorocznej czerwcowej edycji programu „ACCA Scholarship: Exams For Tutors”.

Pragnę podkreślić, iż bardzo cenimy Państwa zaangażowanie w inicjatywy ACCA skierowane do wykładowców akademickich, wierząc, że doświadczenia zdobyte m.in. dzięki programowi „ACCA Scholarship: Exams For Tutors”, wpłyną na jeszcze wyższą jakość w zakresie przygotowania studentów do egzaminów w ramach akredytowanych zajęć prowadzonych na uczelni – napisała Patrycja Rokicka (Acting Head of Education, ACCA Poland and the Baltic Countries) w liście gratulacyjnym skierowanym do prof. Zbigniewa Korzeba, kierownika Katedry Finansów i Rachunkowości.

Na WIZ prowadzone są studia drugiego stopnia na kierunku zarządzanie o specjalności rachunkowość i zarządzanie finansami. Absolwenci tej specjalności są zwolnieni z egzaminów od F1 do F9 w kwalifikacji ACCA  dzięki umowie akredytacyjnej zawartej pomiędzy Wydziałem Inżynierii Zarządzania a organizacją ACCA .