30 lat Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej

28-06-2023
Trzy dekady sukcesu, rozwoju i nowych perspektyw! W 2023 roku Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej świętuje jubileusz 30-lecia działalności. Dwudniowe obchody otworzyło sympozjum akademicko-biznesowe pt. „Inżynieria zarządzania – nauka i praktyka w zrównoważonym rozwoju kraju i regionu” oraz Forum „Społeczeństwo i Gospodarka 5.0”. Odsłonięto też mural na wieży zegarowej na kampusie przy ul. Ojca Tarasiuka 2.

21 czerwca 2023 r. na urodziny Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej przybyło niemal 200 gości. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęło sympozjum akademicko-biznesowe pt. „Inżynieria zarządzania – nauka i praktyka w zrównoważonym rozwoju kraju i regionu”. W jego uroczystym otwarciu wzięły udział władze uczelni, wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, wicewojewoda Tomasz Madras, Podlaska Wicekurator Oświaty Beata Pietruszka oraz Grzegorz Górski reprezentujący Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.