Międzynarodowo na Wydziale Inżynierii Zarządzania

Drugi dzień International Training Week obejmował spotkania uczestników wydarzenia z władzami poszczególnych Wydziałów Politechniki Białostockiej. Do Klesoina przybyło dzisięciu profesorów reprezentujących uczelnie z Tajwanu, Peru, Brazylii, Ekwadoru, Indonezji, Meksyku, Armenii oraz Nepalu. Naszych gości powitała Dziekan dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. PB oraz Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy dr Łukasz Nazarko. Spotkanie obejmowało prezentacje uczelni reprezentowanych przez uczestników International Training Week oraz dyskusję and obszarami przyszłej współpracy z Wydziałem Inżynierii Zarządzania. Ofertę Wydziału z perspektywy studenta przedstawiła Jessica Barkun, studentka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich.

Dzisiaj także studenci zarządzania i logistyki mogli wysłuchać trzech wykładów przygotowanych przez zagranicznych gości.

Pozostałych studentów i pracowników zapraszamy na drugą część wykładów, które zaplanowaliśmy na czwartek 11 kwietnia 2019 r.

Szczegółowy harmonogram:

– Prof. João Gilberto Mendes dos Reis (Paulista University/Universidade Paulista, Brazylia)  „Logistics in Agribusiness Supply Chains”, 10.15 -11.00, sala 20 KB;

– Prof. Márcia Terra da Silva Associacao (Unificada Paulista de Ensino Renovado Objetivo, Brazylia),  „Industry 4.0 – the need for changing Human Resource Management”, godz. 10-15 -12.00, sala 1 KB

– Prof. Michelle Rodriguez Serra (Universidad del Pacifico, Peru) „Digital transformations”, godz. 11.15-12.00, sala 104 KB;

– Prof. Tony Dwi Susanto (Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS), Indonezja)  “Smart Cities strategies for Developing and Archipelago Countries”, godz. 10.15  -11.00, sala 104 KB;

– Prof. Hem Raj Kafle (Kathmandu University, Nepal), „Communicating as a Leader”, godz. 10.15 – 12.00,  sala 108 KF.

Zdjęcia: Tomasz Trochimczuk