Rekrutacja na studia I i II stopnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne I i II stopnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

Są jeszcze wolne miejsca na kierunkach I stopnia:

• zarządzanie
  • turystyka i rekreacja
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i inżynieria usług

oraz na kierunku II stopnia:

• zarządzanie

Od 24 do 27 lipca 2021 roku na każdy kierunek będzie można złożyć podanie o przyjęcie w ramach wolnych miejsc.

Ostateczne listy kandydatów przyjętych na studia stacjonarne I i II stopnia rozpoczynające się od semestru zimowego 2021/2022 na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej zostaną ogłoszone 29 lipca 2021 roku.

Szczegółowych informacji udziela Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna:

ul. Ojca Tarasiuka 2, sala 4 KB (budynek Berlin)
16-001 Kleosin

+48 85 746 98 34, 668 132 638

wiz.rekrutacja [at] pb.edu.pl

Dlaczego warto wybrać nasz Wydział?

Wnętrze holu Hali Berlin

Wydział Inżynierii Zarządzania – studia interdyscyplinarne i praktyczne.
6 kierunków studiów, w tym unikalne w skali kraju: zarządzanie i inżynieria usług.

Wszystkie zapewniają studentom praktyczne umiejętności i dyplom, który ma ogromną wartość na rynku pracy.

O tym, dla kogo są te studia, a także o wszechstronnym przygotowaniu absolwentów WIZ mówi
dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB, Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.
Przeczytaj artykuł

Pani Dziekan przed budynkiem Hala Berlin - Wydział Inżynierii Zarządzania

OPISY KIERUNKÓW STUDIÓW zobacz

Poznaj nasz Wydział i naszych studentów. Sprawdź jakie możliwości daje studiowanie na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

Wirtualny spacer po WIZ
Studenckie Koło Naukowe LogiSQUAD