Konsultacje projektu Strategii Społecznej Odpowiedzialności Politechniki Białostockiej

07-06-2023
Logo PB
Dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB, Rektor naszej Uczelni zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach. Spotkanie online poprowadzi dr Wioletta Czemiel-Grzybowska, pełnomocnik ds. społecznej odpowiedzialności PB.

Strategia Społecznej Odpowiedzialności Uczelni to jeden z kluczowych obszarów Strategii Rozwoju Politechniki Białostockiej na lata 2021- 2024. Przyjęcie tej strategii wskazuje, jak ważnym czynnikiem rozwoju jest stosowanie najwyższych międzynarodowych standardów społecznej odpowiedzialności we wszystkich obszarach funkcjonowania uczelni, zwłaszcza w skutecznym zarządzaniu nowoczesną jednostką dydaktyczną oraz budowaniu przyjaznych i korzystnych relacji z otoczeniem.

Konsultacje odbędą się w dniu 12 czerwca 2023 roku o godzinie 10.00 na Wydziale Inżynierii Zarządzania w sali 18KB oraz w formule online – link do spotkania online

W trakcie spotkania Pełnomocnik Rektora ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni dr Wioletta Czemiel-Grzybowska zaprezentuje projekt Strategii Społecznej Odpowiedzialności Politechniki Białostockiej, po prezentacji jest przewidziany czas na dyskusję, uwagi i komentarze dotyczące projektu.