X International Staff Week na WIZ

19-05-2023
W ramach X International Staff Week, w dniu 18 maja 2023 r. gościliśmy na Wydziale Inżynierii Zarządzania zagranicznych wykładowców z Armenian State University of Economics (Armenia), University of Belize (Belieze) oraz Vilnius Gediminas Technical University (Litwa). Studenci mieli okazję wysłuchać trzech wykładów:
  • „Main Challenge of Global Economy, Information Economy (E-conomy): Past, Present or Future”, wykład wygłoszony przez prof. Vardana Vlasyan,  Armenian State University of Economics;
  • „Basics of Communication Challenges of Implementing International Project”, wykład wygłoszony przez Panią Vaidę Nedzinskaitė-Mitkė, Vilnius Gediminas Technical University;
  • „Belize Sustainable Tourism Master Plan”, wykład wygłoszony przez dr Vincenta Roy Palacio, University of Belize.
Goście zwiedzili kampus wydziału, a szczególnie podobała im się sala kreatywna oraz laboratorium wysokiego składowania. Spotkanie z władzami wydziału było okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji o możliwościach dalszej współpracy w obszarach dydaktyki oraz nauki.

Za organizację pobytu gości odpowiedzialne były koordynatorki ds. Programu Erasmus+: dr Joanna Szydło oraz dr Aleksandra Gulc.