Inauguracyjne seminarium naukowe

28-04-2023
Inauguracyjne seminarium naukowe

Dnia 26 kwietnia 2023 r. na Wydziale Inżynierii Zarządzania odbyło się inauguracyjne seminarium naukowe, w którym wzięli udział pracownicy naszego wydziału i zaproszeni goście. Dziekan WIZ dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB serdecznie powitała uczestników seminarium. Następnie głos zabrała dyrektor Instytutu Nauk o Zarządzaniu i Jakości dr hab. Katarzyna Czerewacz-Filipowicz, prof. PB, która pokrótce przedstawiła sylwetkę prelegentki.

Na pierwszym inauguracyjnym seminarium wystąpiła Pani mgr Monika Garwolińska z Uniwersytetu w Białymstoku, która zaprezentowała swoją pracę doktorską nt.: ”Profil kompetencyjny menedżera MŚP a konkurencyjność przedsiębiorstwa”. Podsumowaniem wystąpienia doktorantki była gorąca dyskusja uczestników seminarium nt. prezentowanych badań i jej pracy doktorskiej. Następnie zabrali głos promotor pracy dr hab. Bogusław Plawgo, prof. UwB oraz promotor pomocniczy dr Joanna Samul, dziękując za cenne uwagi i wskazówki naukowe, odnoszące się do pracy doktorskiej prelegentki.

Spotkanie zakończyła Pani dyrektor INoZiJ dr hab. Katarzyna Czerewacz-Filipowicz, prof. PB, która serdecznie podziękowała wszystkim zebranym za udział w seminarium, oraz zaprosiła na kolejne seminarium naukowe, które odbędzie się już 24 maja 2023 r.

Więcej informacji na stronie internetowej