Dzień otwarty na Wydziale Inżynierii Zarządzania – środa – 22 marca 2023 r.

20-03-2023
Politechnika Białostocka. 22 marca 2023. Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej

W ramach Dnia Otwartego w Politechnice Białostockiej zapraszamy 22 marca 2023 roku od godziny 9.00  do 15.00 na Wydział Inżynierii Zarządzania. Na naszym stoisku w hali Berlin studenci z Samorządu WIZ udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące studiów i życia akademickiego. Będą również prezentować się Studenckie Koła Naukowe: „Obieżyświat” i „Industry 4.0”. Osoby, które zarejestrują się przez specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej PB, będą mogły uczestniczyć w eventach:

• Prezentacja oferty edukacyjnej Wydziału Inżynierii Zarządzania – dr Ewa Rollnik-Sadowska Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia,
  • Program rotacyjny w prewencji chorób układu ruchu – dr n. med. inż. Jolanta Zuzda,
  • Jak nauczyć roboty współpracy? – mgr inż. Mateusz Prorok,
  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie CNC – na czym polega? – dr inż. Łukasz Dragun.

Tego dnia w Centrum Nowoczesnego Kształcenia dr Łukasz Nazarko Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy zaprezentuje Wydział Inżynierii Zarządzania, będzie także możliwość spotkania ze studentami z Koła Naukowego Zarządzania Kapitałem Ludzkim „HR Team”.

Rejestracja na wydarzenia na Wydziale Inżynierii Zarządzania

Szczegóły na stronie internetowej PB – Dzień Otwarty 22 marca 2023 r.