Konkurs „Biznes za milion” – ostatnie dni na zgłaszanie projektów

24-11-2022
Biznes za milion. Wygraj indeks na studia i iPhone

Jeszcze tylko w tym tygodniu, do niedzieli 27 listopada 2022 r. włącznie można zgłaszać swoje projekty do III edycji konkursu „Biznes za milion”. Pierwsze prace już wpłynęły. Przypomnijmy, że zgłaszać mogą swoje pomysły nie tylko osoby indywidualne, ale także zespoły dwuosobowe.

W tej edycji mogą uczestniczyć oprócz maturzystów także uczniowie wszystkich klas szkół średnich.  Spośród zgłoszonych projektów Kapituła wybierze 10 finalistów, którzy  9 grudnia 2022 roku będą walczyć o indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania oraz iPhone.

Formularz zgłoszeniowy i niezbędne informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej Biznes za Milion

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności