Wizyta studyjna w Biazet S.A.

16-11-2022
Wizyta studyjna w Biazet SA
W dniu 15 listopada 2022 roku, w ramach przedmiotu Zarządzanie w dobie Gospodarki 4.0, studenci specjalności Zarządzanie w biznesie na Wydziale Inżynierii Zarządzania pod kierownictwem dr Moniki Walickiej mieli przyjemność odwiedzić przedsiębiorstwo Biazet S.A.

Celem tej wizyty było nie tylko poznanie funkcjonowania nowoczesnych urządzeń produkcyjnych, ale też pozyskanie cennych informacji na temat zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym, pracy linii produkcyjnych, zarządzania projektami i zarządzania zasobami ludzkimi w dobie Gospodarki 4.0.

Przedsiębiorstwo Biazet ma olbrzymi wkład w rozwój białostockiego przemysłu, w ostatnim okresie mocno się rozwija oraz posiada ambitne plany na przyszłość.

Dziękujemy władzom i pracownikom firmy Biazet za zaproszenie!

Wizyta studyjna w Biazet SA

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności