Promujemy konkurs „Biznes za milion” w podlaskich szkołach

14-11-2022
Spotkania z uczniami szkół średnich

Kontynuujemy promocję konkursu organizowanego przez Wydział Inżynierii Zarządzania. Warto przypomnieć, że  III edycji konkursu zostały wprowadzone dwie istotne zmiany:

• zgłaszać mogą swoje pomysły nie tylko osoby indywidualne, ale także zespoły dwuosobowe,
  • w tej edycji mogą uczestniczyć nie tylko tegoroczni maturzyści, ale także uczniowie wszystkich klas szkół średnich.

Podczas finału konkursu, 9 grudnia 2022 roku na laureatów czekają indeksy na studia oraz iPhone.

Promocja konkursu, przygotowanie uczniów do dobrego przygotowania projektu jest nieodłącznie związane z prezentacją oferty edukacyjnej WIZ, która wzbogaci się o nowy kierunek studiów w już przyszłym roku akademickim. Przedstawiciele Wydziału dr Iwona Piekunko-Mantiuk, dr Monika Walicka, mgr inż. Klaudia Tomaszewska, mgr Tomasz Trochimczuk i mgr inż. Krzysztof Połubiński odwiedzili ostatnio Zespół Szkół Handlowo Ekonomicznych, V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku oraz Zespól Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

Z kolei uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Autorskiej Szkoły Klanzy, w ramach naszej akcji promocyjnej, odwiedzili Wydział Inżynierii Zarządzania. Uczniów i ich opiekunów przywitali pracownicy Katedry Marketingu i Turystyki dr Andrzej Smolarczyk oraz mgr Ewelina Tomaszewska. Uczniowie uczestniczyli, w krótkim wykładzie i warsztacie prowadzonym przez mgr Ewelinę Tomaszewską, podczas którego poznali najważniejsze trendy marketingowe 2022 roku oraz dowiedzieli się jakie znaczenie dla konsumentów ma obecnie marka przedsiębiorstwa. Na zakończenie wizyty uczniowie spotkali się z dr Andrzejem Smolarczykiem i odwiedzili salę wykładową, gdzie mieli możliwość interakcji z obecnymi studentami WIZ. Studenci logistyki chętnie podzielili się swoimi opiniami i doświadczeniami związanymi ze studiowaniem na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Na przygotowanie projektu i zgłoszenie do konkursu pozostało już niewiele czasu. Zgłoszenie są przyjmowane do 27 listopada 2022 roku.

Niezbędne informacje znajdują się na stronie konkursu www.milion.pb.edu.pl

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności