Wydział Inżynierii Zarządzania na Salonie Maturzystów

23-09-2022

W piątek, 23 września 2022 roku na Politechnice Białostockiej odbył się kolejny Salon Maturzystów. Uczniowie podlaskich szkół średnich mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych. Politechnikę Białostocką reprezentowali także przedstawiciele Wydziału Inżynierii Zarządzania. Pracownicy Wydziału oraz studenci Michał Śnietka i Marcin Czubaszek wyjaśniali na czym polega kształcenie na poszczególnych kierunkach studiów, odpowiadali na liczne pytania oraz mówili o możliwościach osobistego rozwoju, realizacji pasji i codziennym życiu studenckim.

Wielu rozmówców nie miało jeszcze ostatecznie sprecyzowanych planów dotyczących studiowania, dlatego bezpośrednie spotkania z przedstawicielami uczelni mają tak duże znaczenie. Maturzyści jak co roku muszą wybrać przedmioty dodatkowe na egzamin dojrzałości, które mają istotne znaczenie w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie. W Centrum Nowoczesnego Kształcenia prezentowały się również studenckie koła naukowe. Wydział Inżynierii Zarządzania reprezentowali studenci Martyna Staworko i Patryk Żegarski ze Studenckiego Koła Naukowego „Biznesik”, którego opiekunem jest dr Krystyna Zimnoch.

Był to kolejny etap działań informacyjnych naszego Wydziału skierowanych do uczniów szkół średnich.