Spotkanie z maturzystami z VIII LO w Białymstoku

20-09-2022

W poniedziałek,  19 września 2022 r. przedstawiciele Wydziału Inżynierii Zarządzania spotkali się z maturzystami VIII LO w Białymstoku. Wrzesień jest miesiącem podjęcia decyzji o wyborze przedmiotów na maturze. Dlatego bezpośredni kontakt z uczniami ostatnich klas szkół średnich ma duże znaczenie. Prezentowaliśmy kierunki: logistyka, zarządzanie i inżynieria usług oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Nasi, młodzi  nauczyciele  dr Joanna Jakuszewicz, mgr inż. Honorata Sierocka i mgr inż. Mateusz Prorok mówili o wyjątkowym i unikatowym charakterze prezentowanych kierunków, praktykach, stażach oraz zawodach, w których absolwenci mogą podjąć pracę.

Spotkanie z Maturzystami z VIII LO