Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku

16-09-2022

Kolejną szkołą, którą 14 września 2022 roku odwiedzili przedstawiciele Wydziału Inżynierii Zarządzania był Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Stu kilkudziesięciu tegorocznych maturzystów, przyszłych mechaników, mogło poznać zakres kształcenia i możliwość nabycia kompetencji na kierunku zarządzanie i inżynieria usług oraz zarządzanie i inżynieria produkcji.

Młodzi nauczyciele akademicy dr Joanna Jakuszewicz, mgr inż. Klaudia Tomaszewska oraz  dr inż. Łukasz Dragun w swoich wystąpieniach zaprezentowali nowe obszary działalności inżynierskiej wynikające rozwoju technologicznego, przeobrażeń w gospodarce oraz aktualnych potrzeb rynku pracy. Kolejne spotkanie 19 września 2022 roku w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku.

Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności