Rozpoczęcie akcji informacyjnej w szkołach średnich

14-09-2022

We wtorek, 13 września 2022 roku rozpoczęliśmy akcję informacyjną w szkołach średnich mającą na celu prezentację uczniom możliwości kontynuacji dalszej edukacji na Wydziale Inżynierii Zarządzania. Młodzi pracownicy pojawili się w II Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku. Opowiadali o swojej pracy naukowo- dydaktycznej prezentując zakres kształcenia i możliwości osobistego rozwoju na poszczególnych kierunkach Wydziału Inżynierii Zarządzania.

Dr Joanna Jakuszewicz reprezentowała kierunek zarządzanie i inżynieria usług, mgr inż. Klaudia Tomaszewska reprezentowała kierunek zarzadzanie i inżynieria usług oraz mgr inż. Mateusz Prorok reprezentował kierunek logistyka. Krótkie prezentacje związane z robotami, projektowaniem inżynierskim i wykorzystaniem Internetu w działalności usługowej uzmysłowiły uczniom, że inżynieria 21. wieku ma o wiele większy zakres kompetencji, niż potocznie się uważa. Kolejne spotkanie we środę, 14 września 2022 roku w Technikum Mechanicznym w Białymstoku.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności