Podnosimy kompetencje pracowników branży turystycznej

14-09-2022

Czy Twoje miasto lub gmina są znane z markowych produktów? A może stanowią rozpoznawalną markę samą w sobie? Dlaczego jedna marka wydaje się atrakcyjna dla turysty, podczas gdy inne pozostają niezauważone? Czy Twoja oferta odpowiada oczekiwaniom turysty? Czy komunikat to już komunikacja? Czy posty w mediach społecznościowych to już kampania promocyjna?

Wiele pytań pojawia się na drodze do skutecznego Zarządzania Marką Terytorialną, na wszystkie uzyskasz odpowiedź w ramach naszych studiów podyplomowych.

Dołącz do nas i dowiedz się jak poprawić konkurencyjność swojej oferty turystycznej, jak budować świadomość marki oraz jak zwiększyć satysfakcję turystów.

Szczegółowe informacje oraz zasady zapisów znajdują się na  stronie internetowej Studiów Podyplomowych Zarządzanie Marką Terytorialną

Nie czekaj na ostatni moment i już dziś złóż komplet dokumentów. Rekrutacja potrwa do 30 września 2022 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Oferta studiów jest dostępna w Bazie Usług Rozwojowych PARP, co daje Słuchaczom możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztów studiów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) oraz środków Unii Europejskiej.

Szybki kontakt:

Romuald Ziółkowski