Z wizytą w Biazet S.A.

06-07-2022
Biazet zdjęcie grupowe

Duma z 50-letniego wkładu w rozwój białostockiego przemysłu, imponujący rozwój w ostatnim okresie oraz ambitne plany na przyszłość – tak można scharakteryzować przedsiębiorstwo Biazet S.A., które 5 lipca odwiedziła delegacja Wydziału Inżynierii Zarządzania. Przedstawiciele WIZ zostali gościnnie przyjęci przez Prezesa Zarządu, pana Wojciecha Antkowiaka oraz kadrę dyrektorską. Gościom przedstawiono profil działalności przedsiębiorstwa, zaprezentowano showroom z wytwarzanymi przez Biazet produktami światowych marek, a także umożliwiono zwiedzanie hal produkcyjnych i laboratoriów. Potem przyszedł czas na identyfikację obszarów współpracy i omówienie wspólnych przedsięwzięć.

Podczas wizyty, Wydział Inżynierii Zarządzania reprezentowali:

dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB, Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania
dr hab. Ewa Glińska, prof. PB, Kierownik Katedry Marketingu i Turystyki
dr Ewa Rollnik-Sadowska, Prodziekan ds. Kształcenia