Studia Podyplomowe Lean Management – rekrutacja

06-07-2022

Studia Podyplomowe Lean Management. Zapraszamy

Lean Management to najbardziej skuteczna metoda podnoszenia produktywności i poprawy konkurencyjności firm, zapewniająca wzrost satysfakcji zarówno wśród klientów, jak i pracowników.

Aplikując na VII edycję studiów podyplomowych dowiesz się jak uruchomić i przeprowadzić w firmie program transformacji Lean. Oferta jest skierowana do osób pełniących funkcję:

• inżyniera procesu
  • specjalisty lub kierownika Lean
  • kierowników produkcji
  • dyrektorów produkcji
  • wszystkich zainteresowanych metodami ciągłego doskonalenia firmy
  • oraz do osób zarządzających firmami, które podjęły całościową lub częściową transformację Lean.

Proponujemy naszym Słuchaczom studia o charakterze praktycznym, prowadzone przez doświadczonych naukowców, a także przez trenerów z uznanych krajowych firm konsultingowych oraz doświadczonych menedżerów Lean z biznesu. Część zajęć dydaktycznych prowadzonych jest w zakładach produkcyjnych, co umożliwia praktyczne przećwiczenie wiedzy zdobytej w salach wykładowych.

Szczegółowe informacje oraz zasady zapisów znajdziesz na stronie internetowej Studiów Podyplomowych Lean Management

Nie czekaj na ostatni moment i już dziś złóż komplet dokumentów. Rekrutacja potrwa do 15 października 2022 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Oferta studiów jest dostępna w Bazie Usług Rozwojowych PARP, co daje Słuchaczom możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztów studiów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) oraz środków Unii Europejskiej.

Informacje techniczne:

• studia trwają dwa semestry i obejmują 168 godzin dydaktycznych
  • część zajęć realizowana jest w zakładzie produkcyjnym
  • zajęcia realizowane są systemem zaocznym, 12 zjazdów sobota-niedziela
  • słuchacze otrzymują (w ramach opłaty za studia) materiały dydaktyczne przygotowane przez wykładowców oraz kącik kawowy
  • liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Zapraszamy do zapisów oraz do odwiedzenia naszej strony na facebook’u Studia Podyplomowe Lean Management na Politechnice Białostockiej!