Finał konkursu LogiMasters

06-07-2022

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie studentów logistyki, którzy wzięli udział w konkursie LogiMasters organizowanym przez  Kompanii Piwowarskiej S.A. Browar Dolijdy.

Pierwsze miejsce zajęli Angelika Remiszewska i Dawid Szymczuk. Drugie miejsce należało do Sylwii Jurguć – Studenckie Koło Naukowe Logistyki LogiSQUAD, Weroniki Kucharczyk i Natalii Łapińskiej – Koło Naukowe Industry 4.0. Natomiast na trzecim miejscu uplasował się zespół w składzie Natalia Kościuk, Beata Grodzka i Anita Demianiuk. Zwycięzcy – oprócz certyfikatów oraz dużej dawki nowego, praktycznego doświadczenia – otrzymali nagrody finansowe.

LogiMasters jest dwuetapowym konkursem, którego inicjatorem jest Studenckie Koło Naukowe Logistyki LogiSQUAD. Tegoroczna edycja odbyła się dzięki współpracy z przedsiębiorstwem Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy. Podczas pierwszego etapu, studenci w drużynach dwu, trzy lub czteroosobowych, mieli za zadanie przedstawić ogólną koncepcję rozwiązania wyzwania biznesowego. W ramach drugiego etapu konkursu, uczestnicy dopracowywali swoje rozwiązania. Tegoroczne wyzwanie biznesowe dotyczyło problemu z dziedziny logistyki i zarządzania ludźmi. Głównym celem studentów było opracowania metodyki pomiaru efektywności operatora wózka widłowego. Wyniki swojej pracy studenci zaprezentowali przed Kapitułą Konkursową składającą się z przedstawicieli  Kompanii Piwowarskiej S.A. Browar Dolijdy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Finaliści konkursu LogiMasters

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności