RSMF: Transnational Project Meeting

04-07-2022

W dniach 30 czerwca – 1 lipca 2022 roku na The Neapolis University of Paphos (Cypr), odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie partnerów realizujących projekt RSMF  – Remote Student Monitoring Framework for Securing Exams

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich instytucji partnerskich:

• The Neapolis University of Paphos (Cypr),
  • University of Piraeus Research Center (Grecja),
  • Unimed – Unione Delle Universita Del Mediterraneo (Włochy),
  • Enoros Consulting Ltd. (Cypr).

Spotkanie zostało poświęcone głównie omówieniu zadania 1 projektu, którym jest Opracowanie akredytowanych ram monitorowania bezpieczeństwa egzaminów zdalnych. Podczas 2-dniowego spotkania omówiono zadania będące w toku realizacji:

Zadanie 2: Opracowanie przewodnika przeprowadzania egzaminów zdalnych dla szkolnictwa wyższego

Zadanie 3. Opracowanie Platformy zdalnego monitorowania studentów podczas egzaminów zdalnych

Było to pierwsze spotkanie Partnerów projektu RSMF face-to-face, które umożliwiło nawiązanie bezpośrednich relacji z Partnerami.

Gospodarzem spotkania był Konstantinos Zagoris z Neapolis University of Paphos (Cypr).

The international meeting of partners implementing the RSMF project

Kierownikiem projektu ze strony Politechniki Białostockiej jest prof. dr hab. inż. Joanna Ejdys, a w skład zespołu projektowego wchodzą: dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB; dr Marta Jarocka, prof. PB; dr Joanna Jakuszewicz; dr Andrzej Pawluczuk; dr Beata Kobus-Madras; dr Anna M. Olszewska; dr Wojciech Zalewski; dr Wioletta Czemiel-Grzybowska; mgr Mateusz Kikolski; mgr Krzysztof Pleskaczuk (doktorant) oraz mgr Katarzyna Wardzińska (doktorantka).

Wartość projektu: 184 tys. euro.

Termin realizacji projektu: 1.11.2021-30.10.2023

The international meeting of partners implementing the RSMF project 06 (1)