Zjazd integracyjny uczestników Studiów Podyplomowych Master of Business Administrator Executive – MBA Executive

28-06-2022

W dniu 26 czerwca 2022 roku w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Białostockiej w Hołnach Mejera odbył się zjazd integracyjny uczestników Studiów Podyplomowych Master of Business Administrator Executive – MBA Executive. Po ostatnich intensywnych zajęciach z Marketingu Internetowego i Zarządzania konfliktem odbyło się uroczyste zakończenie studiów połączone z wręczeniem świadectw ukończenia studiów podyplomowych. Uroczystość była okazją dla studentów do przymierzenia strojów prawdziwych Żaków.

MBA Absolwenci 2022

W V edycji Studiów Podyplomowych MBA Executive udział wzięło 31 osób. Wszystkie osoby ukończyły studia z wynikiem bardzo dobrym.

Gratuluję wszystkim Absolwentom i życzę by wiedza i praktyczne pozyskane na studiach przyczyniły się do Waszego dalszego rozwoju zawodowego i osobistego.

MBA Absolwenci 2022

Osoby zainteresowane studiami podyplomowych Master of Business Administration Executive – MBA Executive, które rozpoczną się do 1 października 2022 roku zapraszamy do kontaktu: j.ejdys [at] pb.edu.pl e.czech [at] pb.edu.pl

tel. 784 680 522

Prof. dr hab. inż. Joanna Ejdys