Student logistyki inż. Patryk Malinowski wyróżniony w ogólnopolskim konkursie na najlepsze prace dyplomowe

28-06-2022
Screen z aplikacji MS Teams z uczestnikami wydarzenia i planszą tytułową

W dniu 27 czerwca 2022 roku odbyło się w formie zdalnej uroczyste ogłoszenie wyników II Ogólnopolskiego Konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu logistyki. W kategorii prac inżynierskich wyróżnienie otrzymał inż. Patryk Malinowski za pracę pt. Projekt terminala intermodalnego w Białymstoku w kontekście rozwoju Nowego Jedwabnego Szlaku. Promotorem pracy była dr Danuta Szpilko.

Na konkurs nadesłanych zostało łącznie 29 prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich, wśród których Kapituła Konkursowa wybrała najlepsze i przyznała 4 nagrody i 5 wyróżnień. Organizatorem konkursu była Katedra Logistyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Konkurs objęty był patronatem przez przedsiębiorstwo Enea Operator Sp. z o.o.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!