Nasi Absolwenci. Patryk Ołdziejewski – CEO, Founder w Agencji Marketingowej RomiCore

20-06-2022
Patryk Ołdziejewski, CEO, Founder, RomiCore
Poznajcie naszych absolwentów. Patryk Ołdziejewski skończył studia na naszym Wydziale w 2013 r. Aktualnie jest CEO w agencji marketingowej RomiCore

Doświadczenie zawodowe Patryka.

Po ukończeniu studiów rozpocząłem działania ukierunkowane na aktywność zawodową związaną z marketingiem internetowym. Po epizodzie w jednej z agencji marketingowych, rozpocząłem pracę przy projekcie Ombre.pl. Przeszedłem drogę od specjalisty ds. marketingu, poprzez Marketing Managera kończąc na stanowisku CMO. Przez 7 lat pracy przy projekcie udało nam się stworzyć jeden z większych krajowych e-commerców w tym segmencie produktów. Aktualnie zarządzam własną agencją marketingową, w której zatrudniamy ponad 30 specjalistów w dziedzinie digital marketingu. Zajmujemy się rozwojem projektów internetowych i optymalizacją kosztów reklamowych.

Co najlepiej wspominasz ze studiów?

Merytoryczne rozmowy w uczelnianych kuluarach z praktykami biznesu na temat kierunku rozwoju działań marketingowych podczas ewolucji cyfrowej.

Wydział Inżynierii Zarządzania kojarzy mi się z …

Fundamentem mojej przyszłości. Tutaj zdobyłem niezbędną wiedzę do rozwoju sfery biznesowej oraz osobistej, ponieważ na WIZ poznałem moją żonę.

Więcej informacji o studiach na naszym Wydziale znajdziecie na stronach internetowych: