Nasi absolwenci. Michał Radziszewski. Digital Media Manager

20-06-2022
Michał Radziszewski
Poznajcie naszych absolwentów. Michał Radziszewski. Digital Media Manager.

Wydział Inżynierii Zarządzania, Politechnika Białostocka

• kierunek zarządzanie, specjalność marketing
  • rocznik: 2014
  • Laureat konkursu Grasz o staż

Doświadczenie zawodowe

Digital Media Manager • STS

Digital Marketing Manager• Castorama

Wdrażanie strategii marketing performance oraz omnichannel marketing w Castorama oraz zarządzanie zespołem akwizycji użytkowników w STS. Mój główny zakres obowiązków to zarządzanie mediami internetowymi, marketing automation, pozyskiwanie użytkowników oraz analityka internetowa.

Co najlepiej wspominasz ze studiów?

Na pewno studia na WIZ dają solidną bazę do dalszej kariery zawodowej- szeroki zakres przedmiotów z dziedziny marketingu daje szansę na poznanie wielu zagadnień używanych potem w pracy. W tym okresie działałem także w organizacjach studenckich i pamiętam, że było to bardzo doceniane przez wykładowców i mogłem wymieniać się z nimi swoim doświadczeniem. Teoria + praktyka to podstawa bez której nie ma rozwoju.

Wydział Inżynierii Zarządzania kojarzy mi się z …

Przemyślanym programem studiów, który jak dalej śledzę bieżąco dostosowuje się do trendów rynkowych.

Więcej informacji o studiach na naszym Wydziale znajdziecie na stronach internetowych:

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności