Nasi Absolwenci. Aneta Panasiuk. Marketing Manager.

20-06-2022

Aneta Panasiuk

Poznajcie naszych absolwentów. Aneta Panasiuk. Marketing Manager w RomiCore, doktorantka i prowadząca zajęcia na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

• Wydział Inżynierii Zarządzania, Politechnika Białostocka
  • kierunek: zarządzanie (magister), specjalność zarządzanie produktem i sprzedażą
  • kierunek: logistyka (licencjat)
  • ukończono w: 2017
  • osiągnięcia: współorganizator konkursu Najlepsze zajęcia z Przedsiębiorczości z ramienia Studenckiego Forum Business Centre Club, udział w organizacji konferencji Zmiany w zarządzaniu – perspektywa marketingowa, finansowa i organizacyjna, publikacja artykułu w czasopiśmie Akademia Zarządzania.

Doświadczenie zawodowe

Marketing Manager • RomiCore

Swoją przygodę z marketingiem rozpoczęłam już podczas studiów jako freelancer. Na ostatnim semestrze dołączyłam zespołu rozwijającego jeden z największych sklepów e-commerce w segmencie men’s fashion, gdzie zajmowałam się koordynowaniem jednego z kanałów sprzedaży i komunikacją w social mediach. Obecnie zarządzam działem marketingu w agencji RomiCore, w której szczególny nacisk stawiamy na efektywnościowy aspekt działań marketingowych. Jak się okazuje, nie potrafiłam na stałe rozstać się z WIZ, gdyż obecnie kontynuuję naukę na Interdyscyplinarnych Studiach Doktoranckich.

Co najlepiej wspominasz ze studiów?

To co najlepiej wspominam ze studiów to sympatyczni, kompetentni, inspirujący wykładowcy, którzy potrafili poprowadzić zajęcia merytorycznie, zachowując przy tym dużą dawkę dobrego humoru.

Wydział Inżynierii Zarządzania kojarzy mi się z…
rozwojem osobistym i jednoczesnym zdobywaniem wiedzy w towarzystwie osób, z którym nawiązałam przyjaźnie na całe życie.

Więcej informacji o studiach na naszym Wydziale znajdziecie na stronach internetowych:

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności