Logistyka. Zarządzanie i inżynieria produkcji. Rejestracja na studia II stopnia do 11 lutego 2022 r.

24-01-2022
Rekrutacja na studia II stopnia. Wydział Inżynierii Zarządzania #studiujnaPB

Do 11 lutego 2022 r. (do godz. 15:00) potrwa rejestracja na studia II stopnia w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) oraz wnoszenie opłat za przeprowadzenie rekrutacji.

Listę zakwalifikowanych kandydatów do przyjęcia na studia poznamy 17 lutego 2022 r.

W dniach 18 – 21 lutego 2022 r. (z wyłączeniem 20 lutego 2022 r.) osoby zakwalifikowane powinny złożyć komplet dokumentów w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. W tym terminie można będzie składać w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej podania o przyjęcie w ramach wolnych miejsc.

Listę kandydatów przyjętych na studia II stopnia poznamy 23 lutego 2022 r.

Na Wydziale Inżynierii Zarządzania można zarejestrować się na kierunki studiów:
Logistyka – informacje o kierunku
Zarządzanie i inżynieria produkcji – informacje o kierunku

Dlaczego warto studiować na Wydziale Inżynierii Zarządzania?
Obejrzyj rozmowę z dr Ewą Rollnik-Sadowską – Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia – w
Radio Akadera

Laboratorium pt. Magazyn Wysokiego Składowania – unikatowe i praktyczne narzędzie dydaktyczne związane z przemysłem 4.0

Z naszego nowego laboratorium będą korzystali studenci logistyki II stopnia w ramach przedmiotu mechanizacja i automatyzacja prac w magazynie, a w przyszłości studenci logistyki I stopnia oraz studenci zarządzania i inżynierii produkcji.

Wydział Inżynierii Zarządzania od wielu lat uważnie obserwuje rynek pracy, prowadzi ciągłe badania potrzeb pracodawców, ściśle współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Celem tych działań jest oczywiście usprawnianie procesu dydaktycznego, ale także dopasowywanie oferty dydaktycznej do wymagań rynku pracy.

Na naszym wydziale mamy świadomość, że wiedza, umiejętności oraz kompetencje są indywidualnym kapitałem każdego studenta. Od lat dążymy do tego, aby kierunki studiów inżynierskich i menedżerskich, były dostosowane do zmieniających się uwarunkowań społeczno-gospodarczych i technologicznych.

Dążymy to tego aby na naszych zajęciach studenci mogli zapoznać z najnowszymi trendami w zakresie profilu ich kształcenia. Automatyka i robotyka jest obecna praktycznie w każdym obszarze działalności człowieka, poprawiając wydajność, przynosząc wyższą jakość i powtarzalność, a także korzyści ekonomiczne poprzez niższe koszty produkcji.

Na WIZ studenci poznają podstawowe zagadnienia z automatyki i robotyki, mają też możliwość samodzielnego programowania i testowania nowoczesnych rozwiązań przemysłowych.

Zajęcia w laboratorium przygotowują przyszłych inżynierów do pracy w nowoczesnym przemyśle i usługach. Studia na Wydziale Inżynierii Zarządzania mają charakter interdyscyplinarny. Łączą przygotowanie inżynierskie z dziedziny automatyki i informatyki, z umiejętnościami menedżerskimi.

Przygotowują do pojęcia pracy między innymi w zawodzie logistyka, inżyniera produkcji, procesu, inżyniera jakości, utrzymania ruchu.

Obejrzyj film – Laboratorium pt. Magazyn Wysokiego Składowania

Nowe laboratorium pt. Magazyn Wysokiego Składowania WIZ PB to unikatowe i praktyczne narzędzie dydaktyczne związane z przemysłem 4.0.

Więcej informacji:

Harmonogram rekrutacji