Rekrutacja do projektu „STEP UP II od magazyniera do managera”

11-01-2022

Projekt „STEP UP II od magazyniera do managera” zakłada płatny staż w magazynie przedsiębiorstwa Kompania Piwowarska S.A. (Browar Dojlidy), w ramach którego można zdobyć doświadczenie zawodowe na trzech stanowiskach (więcej informacji na plakacie). Spotkanie organizacyjne dotyczące projektu odbędzie się 12 stycznia 2022 r., godz. 16.00-17.00 w auli 18KB.

W spotkaniu uczestniczyć będzie p. Krzysztof Garkowski, kierownik magazynu piwa i opakowań z Działu Operacyjnego Łańcucha Dostaw Białystok oraz uczestnik pierwszej edycji projektu p. Kamil Kulenko, student logistyki.

Koordynatorkami projektu ze strony WIZ PB są dr Urszula Ryciuk (u.ryciuk@pb.edu.pl) oraz dr Marta Jarocka, prof. PB (m.jarocka@pb.edu.pl), które również udzielą odpowiedzi na pytania związane z projektem.

Osoby zainteresowane odbyciem stażu zapraszamy do udziału w spotkaniu.