Top Young 100 – spotkanie informacyjne

10-01-2022

Zbliża się kolejna, piąta już edycja programu Top Young 100, realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki skierowanym do studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw tj. logistyka, automatyka i robotyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, analityka gospodarcza, analiza i zarządzanie w biznesie, transport.

W imieniu głównego organizatora – Programu Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów – zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w spotkaniu informacyjnym, podczas którego organizatorzy opowiedzą o tej inicjatywie oraz przedstawią informacje związane z rekrutacją.

Webinar informacyjny – V edycja Top Young 100 – 12 stycznia 2022 r., godzina 18.30 link do webinaru

Jest to ostatni moment, aby rozwiać wszystkie wątpliwości przed 19 stycznia 2022 r., bo właśnie wtedy oficjalnie rozpoczyna się rekrutacja, która otworzy Wam drogę do lepszej przyszłości.

Więcej informacji o Top Young 100 na stronie internetowej programu oraz na profilu Top Young 100 na Facebooku i LinkedIn

Pytania w kwestii Top Young 100 można kierować do koordynatorów programu z ramienia Politechniki Białostockiej:
dr Marty Jarockiej e-mail: m.jarocka@pb.edu.pl
oraz dr Urszuli Ryciuk e-mail: u.ryciuk@pb.edu.pl
lub bezpośrednio do Biura Projektu Top Young 100 e-mail: biuroprojektuty100@psml.pl

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności