Laureaci 6-tej edycji konkursu „Organizacja ucząca się”

20-12-2021
Laureaci 6-tej edycji konkursu Organizacja ucząca się-7
Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania prof. Katarzyna Halicka i dr Andrzej Pawluczuk uczestniczyli w konferencji promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego, podczas której rozdano nagrody laureatom konkursu „Organizacja ucząca się”. Była to 6-ta edycja regionalnego konkursu organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnikę Białostocką, który promuje i wspiera koncepcję organizacji uczącej się w prywatnych firmach i publicznych instytucjach. Lista laureatów z podziałem na kategorie przedstawiała się następująco:

Mikro i Małe Przedsiębiorstwa (zatrudnienie do 49 pracowników)

Laureaci konkursu: WES Spółka z o.o.oraz UNICO Polska Spółka z o.o.
Wyróżnienia: In-Progres Spółka z o.o.; EM Studio Ewelina Świderska

Średnie i Duże Przedsiębiorstwa (zatrudnienie od 50 pracowników)

Laureat konkursu: British-American Tobacco Polska S.A.
Wyróżnienia: Pronar Spółka z o.o.; Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne „ASTWA” Spółka z o.o

Sektor publiczny

Laureat konkursu: Przedszkole Samorządowe nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku
Wyróżnienia: Dom Pomocy Społecznej w Mścichach; Żłobek Miejski w Sejnach

W tym roku zwycięzcy każdej kategorii otrzymali oprócz dyplomów nagrody pieniężne. Serdecznie gratulujemy laureatom. Zachęcamy nasze podlaskie organizacje do wdrażanie elementów organizacyjnego uczenia się do codziennych działań firmy oraz do uczestniczenia w kolejnej edycji konkursu w 2022 roku.

prof. Katarzyna Halicka, dr Andrzej Pawluczuk