Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka na WIZ

15-12-2021
Studenci WIZ z prezentami dla wybranej rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka

Dzięki zaangażowaniu społeczności akademickiej Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w ramach tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki udało się zebrać łącznie 2531,02 zł.

Kwota ta umożliwiła zakup wszystkich planowanych rzeczy tj. odkurzacz, żywność, środki czystości, ręczniki, odzież, ciepłe buty dla dzieci, artykuły szkolne czy nawet dodatkowe godziny w szkole jazdy, pozwalające spełnić marzenie Pani Grażyny o prawie jazdy.

Oprócz podstawowych paczek, każdy z członków obdarowanej rodziny otrzymał świąteczne upominki – zestawy kosmetyków, słodycze oraz zabawki dla najmłodszych. Ponadto, przekazano także album ze zdjęciami ze zbiórki, zakupów i pakowania oraz własnoręcznie przygotowaną kartkę z życzeniami.

Wszystkie prezenty zostały przekazane w niedzielę 12 grudnia 2021 roku i zgodnie z informacją zwrotną wolontariusza, wywołały ogromne wzruszenie i wiele radości.

W imieniu Pani Grażyny, Pana Roberta, Marysi i Michała przekazujemy Wszystkim serdeczne podziękowania za wsparcie oraz najszczersze życzenia: Wesołych Świąt.

Serdecznie dziękujemy również członkom Studenckiego Koła Naukowego Logistyki „LogiSQUAD” za zorganizowanie kolejnej edycji akcji na Wydziale, a także członkom Studenckiego Koła Naukowego Obieżyświat za pomoc przy prowadzeniu wydziałowego stoiska do zbiórki środków.