#PakaPierwszakaWIZ – wydarzenie online dla studentów I roku WIZ

15-10-2021
Paka Pierwszaka
Zapraszamy studentów I roku Wydziału Inżynierii Zarządzania w najbliższy poniedziałek 18 października 2021 r. o godzinie 10.15 na wydarzenie online z przedstawicielami Władz, Samorządu Studenckiego i studenckich kół naukowych.

Garść ciekawych i przydatnych informacji na dobry początek studiowania zawsze się przyda.

Dziekan dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB zaprezentuje Wydział, jego specyfikę możliwości kształcenia i rozwoju osobistego studentów.

Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia dr Ewa Rollnik-Sadowska przedstawi najważniejsze kwestie dotyczące organizacji studiów podczas pandemii oraz problemy z jakimi najczęściej borykają się studenci rozpoczynający edukację na Uczelni.

Przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej Agnieszka Adaszczyk opowie o działaniach samorządu na terenie Wydziału i możliwościach aktywnego uczestniczenia w życiu akademickim.

Marcin Czubaszek Prezes Studenckiego Koła Naukowego Analizy Danych w Biznesie ADaBiz będzie mówić o działalności w kołach naukowych na Wydziale Inżynierii Zarządzania i korzyściach angażowania się w taką formę aktywności.

Link do wydarzenia:
#PakaPierwszakaWIZ – wydarzenie online dla studentów I roku WIZ