11th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2021). Podsumowanie.

24-09-2021

W dniach 20-21 września 2021 roku odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa 11th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2021). Organizatorami konferencji byli: Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej, Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM), International Society for Manufacturing, Service and Management Engineering (ISMSME) oraz Komitet Inżynierii Produkcji Polskiej Akademii Nauk.

Tegoroczna konferencja po raz drugi została zorganizowana w Polsce. To jedenaste już spotkanie naukowców z całego świata zostało zainicjowane w roku 2010 przez Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM) z siedzibą na Tajwanie. Poprzednie edycje konferencji odbyły się: dwukrotnie w Australii (Gold Coast, Queensland), na Tajwanie (Singapore, Pingtung ) i w RPA (Port Elizabeth, Cape Town) oraz w Tajlandii (Bangkok), Wielkiej Brytanii (Brighton), Jordanii (Amman) i Niemczech (Berlin).

Tematyka konferencji obejmowała zagadnienia z pogranicza obszarów nauk technicznych i społecznych. Uczestnicy reprezentujący 19 krajów świata (5 kontynentów) wygłosili 70 referatów, których tematyka obejmowała zagadnienia zarządzania technologiami, foresightu i zarządzania innowacjami, zarządzania produkcją i Przemysłu 4.0, inżynierii przemysłowej, zarządzania procesami i projektami, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania jakością, inżynierii usług, przemysłu budowlanego.

Najlepsze artykuły przygotowane na konferencję EPPM2021 zostaną opublikowane w wysoko punktowanych czasopismach naukowych, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Doskonała Nauka”.

Organizatorem przyszłorocznej konferencji będzie National Technical University of Athens w Grecji.