Zmarł prof. Stefan Ignatiuk

01-08-2021
Kir żałobny

Ze smutkiem informujemy o śmierci prof. dra hab. inż. Stefana Ignatiuka, wieloletniego pracownika Wydziału Mechanicznego i Wydział Inżynierii Zarządzania.

Nabożeństwo żałobne (panichida) odbędzie się w poniedziałek, 2 sierpnia o godz. 18.00 w Domu Pogrzebowym Wierzbiccy przy ul. Branickiego 17 w Białymstoku. Wyprowadzenie zmarłego z domu pogrzebowego będzie miało miejsce we wtorek, 3 sierpnia o godz. 7.30. Boska Liturgia i obrzęd pogrzebu odbędą się we wtorek, 3 sierpnia o godz. 8.00 w cerkwi prawosławnej św. Proroka Eliasza na Dojlidach.

Składamy płynące z serca kondolencje dr. Sławomirowi Ignatiukowi w związku ze śmiercią Taty. Łączymy się myślami z bliskimi Zmarłego.

Koleżanki i koledzy z Wydziału Inżynierii Zarządzania