Nowoczesny program CORPUS CAD CAM do projektowania mebli

28-07-2021
Corpus na Politechnice Białostockiej. Studentka i student projektują na laptopie

Studenci kierunku Inżynieria Meblarstwa na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej na podstawie umowy zawartej pomiędzy Politechniką Białostocką a firmą Lignumsoft podczas zajęć dydaktycznych będą korzystać z nowoczesnego oprogramowania do projektowania mebli.

Corpus jest  programem napisanym przez producentów mebli i jednym z nielicznych na rynku, który pozwala zaprojektować dowolne meble do kuchni, salonu, sypialni czy innych wnętrz. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia prostszą realizację wizji designerskich oraz szybszą i mniej skomplikowaną produkcję.

Więcej informacji o oprogramowaniu na stronie internetowej