Wznowienie mobilności w ramach programu Erasmus+

18-06-2021
Władze WIZ i dr Buthina Alobidyeen

Wyjazdy zagraniczne pracowników i studentów cieszyły się ogromną popularnością. Pandemia zahamowała możliwości poznawania świata, integracji i nabywania cennych doświadczeń.

Mamy nadzieję, że trudny czas przeminął. Dowodem tego jest wznowienie mobilności.

W dniach 14 – 18 czerwca 2021 r. na Wydziale Inżynierii Zarządzania gościła dr Buthina Alobidyeen z Tafila Technical University z Jordanii. Władze Wydziału zorganizowały spotkanie, które dotyczyło możliwości dalszej współpracy. Pani Doktor prowadziła również zajęcia na seminarium u prof. n. ekon. i n. techn. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko. Studenci z ciekawością zgłębiali wiedzę na temat różnic kulturowych. Oprócz kwestii merytorycznych, zadbano o to, aby gość poznał uroki pięknego Podlasia.

Zachęcamy do korzystania z mobilności, które sprzyjają nawiązaniu współpracy naukowej i poszerzeniu horyzontów.

Wykaz uczelni partnerskich